MeteleskuBlesku
  
 
Citáty z českých komedií
NovinkyNástěnkaPřipravujemeFilmyRemixyHledáníO nás
 

Copa to je?

České filmy jsem měl vždy rád a snad ještě raději jsem měl a mám vtipné repliky z filmů. Pořídil jsem si tedy televizní tuner a promluvy, které mě zaujaly a pobavily, se mi začaly hromadit v PC. Zprvu jsem je využíval pro osobní potřebu a pobavení, později pro pobavení přátel. Nadšené reakce kamarádů mě přivedly na myšlenku, abych stvořil internetovou stránku, na které by byly volně ke stažení vtipné a humorné ukázky z různých českých filmů. Tak vznikly stránky MeteleskuBlesku.cz.
Zprvu byla stránka navštěvována pouze sporadicky a jen lidmi z řad mých přátel. Ale postupem času počet návštěvníků narůstal a narůstal a mnozí z nich, k mému potěšení, mi zasílali děkovné maily. Když jsem viděl, že je o stránky zájem, začal jsem pracovat na zdokonalení jak formy, tak obsahu stránek. Z původně všedního a nijak náročného provedení stránek jsem se postupem času dopracoval až k dnešnímu stavu, který je maximálně funkční, a domnívám se, že ani esteticky stránky nevyhlížejí zle.
Stránky navštěvovalo více a více lidí. S tím narůstaly i nároky návštěvníků, a to nejen na kvalitu ukázek, ale i na množství zpracovaných filmů. Už bylo nadále neúsnosné, abych veškerou administrativu udržoval sám, aniž by neklesla kvalita MeteleskuBlesku.cz. Po nějaké době se mi podařilo získat podobně zapálené nadšence, kteří mi začali pomáhat s přípravou filmů.
Postupem doby se vše dostalo do bodu, kdy vysokému počtu návštěvníků a na jejich přání již nejsme schopni tak pružně reagovat. Proto jsme se rozhodli zavést SMS, nástěnku, diskuse apod., kde nám můžete doporučit film ke zpracování, sdělit vaše případné připomínky, či hlasovat, který z filmů má být zpracován co nejdříve. Doufáme, že nově zavedené služby vám budou maximálně vyhovat a i nadále budete rádi navštěvovat MeteleskuBlesku.cz.

Leo Brückner

Odkazy

České filmové nebe - skvělá a obsáhlá relační databáze českých filmů a osobností
STMBS - stránka věnovaná komedii S tebou mě baví svět
Třicet případů majora Zemana - stránka věnovaná kultovnímu dílu komunistické propagandy

Download

Archiv citátů a obrázků je možno stahovat po jednotlivých filmech odtud. Pokud je právě neaktuální nebo nedostupný, zkuste počkat pár dní, případně se ozvěte na nástěnce. Zároveň prosíme, abyste na náš web nepoužívali automatické stahovače.

Autorské právo

Nemáme povědomí o nikom, jehož finanční či jiné zájmy bychom mohli provozováním našeho webu poškozovat. Za šest let jeho fungování se ani nikdo takový neozval. Právně se tento web opírá o §31 autorského zákona (č. 121/2000 Sb. v platném znění):

(1)  Do práva autorského nezasahuje ten, kdo
a)  užije v odůvodněné míře výňatky ze zveřejněných děl jiných autorů ve svém díle,
b)  ...
c)  ...
vždy je však nutno uvést, je-li to možné, jméno autora, nejde-li o dílo anonymní, nebo jméno osoby, pod jejímž jménem se dílo uvádí na veřejnost, a dále název díla a pramen.
(2)  Do práva autorského nezasahuje ani ten, kdo výňatky z díla nebo drobná celá díla citovaná podle odstavce 1 písm. a) nebo b) dále užije; ustanovení odstavce 1 části věty za středníkem platí obdobně.

Pokud se přesto domníváte, že některá část zde vystaveného obsahu narušuje vaše autorská práva, rádi to napravíme.
Hledat citát podle názvu:

Chcete vědět o každém novém přírůstku na tuto stránku? Přidejte svůj email do poštovního seznamu:
Váše adresa nebude použita pro žádné jiné účely.
Spřátelené weby:
Filmové zvuky
S tebou mě baví svět
30 případů majora Zemana
Filmové plátno


Webhosting poskytuje Český hosting
Valid XHTML 1.0!
Valid CSS 2.0!